غرفه سازی، طراحی غرفه، خدمات نمایشگاهی و رسانه

طراحی غرفه و غرفه سازی غرفه شرکت اُ.اِم.وی OMV در باکو

اُ اِم وی

طراحی غرفه، غرفه سازی و تهیه فیلم نمایشگاهی

رویال داچ شل

طراحی غرفه و غرفه سازی

طراحی غرفه و غرفه سازی غرفه شرکت فرانگر صنعت( فیدک)

فیدک - شرکت مهندسی فرانگر صنعت

طراحی غرفه، غرفه سازی و تهیه فیلم نمایشگاهی

غرفه سازی با اسپیس فریم- اکسپریال

اکسپریال

طراحی غرفه، و غرفه سازی با تجهیزات پیش ساخته

طراحی غرفه غرفه سازی با نئوپان- لیوکیان

لیوکیان

طراحی غرفه، غرفه سازی و تهیه فیلم نمایشگاهی

تکلون یو کی لیمیتد/ ایوانیک

طراحی غرفه و غرفه سازی

شرکت سرمایه گذاری شفا دارو

طراحی غرفه و غرفه سازی

غرفه سازی، طراحی غرفه، خدمات نمایشگاهی و رسانه

خدمات نمایشگاهی شرکت تارلا طرح رسانه (استودیو تارلا)، با هدف ارائه کلیه خدمات مورد نیاز شرکتها برای حضور در نمایشگاه ها، از سال 1382 با تشکیل کارگروهی از طراحان و متخصصان در زمینه طراحی غرفه و غرفه سازی از یک طرف، و طراحان گرافیک، متخصصین عکاسی، فیلمبرداری، انیمیشن و موشن گرافیک از طرف دیگر، آغاز به کار نموده است تا بتواند کلیه نیازهای نمایشگاهی را به مشتریان خود ارائه دهد.

طراحی و ساخت انواع غرفه بصورت ساخت و ساز و یا با المانهای مدولار و پیش ساخته، و ارائه خدمات اجاره تجهیزات نمایشگاهی با کیفیت و مدرن، امکان حضور در نمایشگاههای مختلف را با منطقی ترین قیمت بصورت شایسته برای مشتریان ما فراهم نموده است. لازم به ذکر است که این شرکت دارای مجوز و گرید غرفه سازی از شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

تجربه موسسین شرکت تارلا طرح رسانه از سال 1370 در زمینه ساخت فیلمهای صنعتی، مستند، تبلیغاتی، نمایشگاهی و آموزشی، با بهره گیری از نرم افزار های تولید فضا های سه بعدی و مونتاژ غیر خطی، باعث فراهم کردن امکان ساخت فیلمها و موشن گرافیکهای نمایشگاهی را نیز برای مشتریان فراهم آورده است.

از سال 1376، در بدو ورود فراگیر اینترنت به کشور، طراحی و برنامه نویسی سایت و تهیه و تولید مالتی مدیا نیز در سبد محصولات و خدمات مجموعه قرار گرفت که در کنار خدمات طراحی و گرافیک و چاپ، باعث ارائه همه نیازهای مشتریان به صورت کلید تحویل – Turn Key – زیر یک سقف شد. تارلا طرح رسانه امروزه به عنوان یک آژانس فول سرویس در زمینه ارائه خدمات نمایشگاهی در خدمت مشتریان خود می باشد.