دکوراسیون و معماری داخلی

دکوراسیون و معماری داخلی- آژانس رز آبی

دکوراسیون و معماری داخلی

آژانس هواپیمایی رز آبی

دکوراسیون و معماری داخلی- اتاق کنفرانس آژانس رز آبی

دکوراسیون و معماری داخلی

اتاق کنفرانس آژانس هواپیمایی رز آبی

دکوراسیون و معماری داخلی- آژانس صبا

دکوراسیون و معماری داخلی

آژانس هواپیمایی صبا

دکوراسیون و معماری داخلی-لابی شرکت شل

دکوراسیون و معماری داخلی

لابی شرکت شل

دکوراسیون و معماری داخلی

بخش دکوراسیون و معماری داخلی استودیو تارلا، از اصلی ترین بخشهای فعالیت شرکت به شمار می رود. موسسین شرکت تارلا طرح رسانه  به عنوان پیشگامان کاربرد نقشه کشی و طراحی سه بعدی با کامپیوتر در علوم ساختمان و طراحی معماری، در اوایل دهه هفتاد، در بدو ورود نرم افزار های کامپیوتر در علوم مهندسی کاربردی،پروژه هایی مثل طراحی سه بعدی مراکز خرید تیراژه تهران و پردیس دو کیش را در کارنامه خود ثبت کردند.

این گروه پس از ده سال فعالیت از جمله فعالیت در جزیره کیش به نام شرکت تارلا کیش  به عنوان مجری تبلیغات محیطی جزیره کیش(بیلبورد های حد فاصل فرودگاه تا شهرک صدف) و فرودگاه بین المللی کیش، در سال 1388 با موضوع ارائه خدمات رسانه و طراحی معماری داخلی و محیطی در تهران، با طراحی داخلی بیمارستان لاله تهران به نام شرکت  تارلا طرح رسانه  فعالیت تخصصی خود را در زمینه طراحی داخلی  تارلا طرح  از یک طرف و فعالیت در عرصه رسانه ویدئو و وب سایت  تارلا رسانه گسترش دادند.

این شرکت، در سال 1397، سایت moderninterior.ir را با هدف فروش اقلام دکوراسیون و معماری داخلی مدرن تاسیس نمود تا بتواند به طراحان و معماران داخلی، تسهیلات خرید آنلاین اینگونه اقلام را ارائه نماید.