موشن گرافیک و فیلم نمایشگاهی

تولیدات فیلم و موشن گرافیک نمایشگاهی و صنعتی

خدمات نمایشگاهی و رسانه

خدمات نمایشگاهی استودیو ” تارلا طرح رسانه “با هدف ارائه خدمات نمایشگاهی از سال 1388 با تشکیل کارگروه از طراحان و متخصصان در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی و بازرگانی اقدام به ارائه خدمات به شرکتهای علاقه مند به حضور در نمایشگاه ها نموده است .

همچنین با ارائه خدمات جانبی از جمله عکاسی، ساخت فیلم، تیزرهای صنعتی و تبلیغاتی همچنین اجاره تجهیزات نمایشگاهی سعی کرده جهت رفاه حال مشتریان خوددرمقوله تبلیغات و بازاریابی بتوانند گام موثری به عنوان یک گزینه اما با چندین کاربرد مختلف بردارد.

دکوراسیون و معماری داخلی

موسسین شرکت ” تارلا طرح رسانه “ به عنوان پیشگامان کاربرد نقشه کشی و طراحی سه بعدی با کامپیوتر در علوم ساختمان و طراحی معماری،در اوایل دهه هفتاد، در بدو ورود نرم افزار های کامپیوتر در علوم مهندسی کاربردی،پروژه هایی مثل طراحی سه بعدی مراکز خرید تیراژه…را در کارنامه خود ثبت کردند.

این گروه پس از ده سال فعالیت از جمله فعالیت در جزیره کیش به نام شرکت ” تارلا کیش ” به عنوان مجری تبلیغات محیطی جزیره کیش و فرودگاه بین المللی کیش،در سال 1388 با موضوع ارائه خدمات رسانه و طراحی و ساخت انواع دکوراسیون داخلی و محیطی در تهران،کار خود را گسترش دادند.